همه چیز در خانه برق فراهمه

در خانه برق ما به شما مشاوره قبل از خرید میدهیم و در صورت نیاز به تعمیر تجهیزات خود ما این خدمات را به شما خواهیم داد و میتوانید خرید خود را به قیمت عمده و زیر قیمت بازار از خانه برق انجام دهید.

خرید حضوری

فروشگاه مرکزی

خدمات فنی

معرفی خانه برق

خانه ی برق ، یک فروشگاه تجهیزات برق صنعتی با ارائه‌ی خدمات در حیطه‌های وب و حضوری است که در سال 1400 تاسیس شد تا ما با سابقه و تجربه ی 11 ساله
در بازار لاله زار در خدمت شما مشتریان عزیز باشیم تا بتوانیم با توجه به وجود دلال ها ، عدم ثبات بازار و ترافیک خرید در محیطی امن ، اقتصادی و بدون هر گونه دغدغه را برای شما عزیزان امکان پذیر کنیم .

اعضای خانه ی برق درطول فعالیت بیش از یک دهه‌‌ای خود کاملا مسلط به چم و خم بازار توانسته اند که از فراز و نشیب‌های فراوانی عبور نمایند و هدف این مجموعه با همکاری و حمایت از کارخانجات و تولیدی های داخلی و وارد کنندگان دست اول اجناس اورجینال ، فروش جنس اصل و درجه یک با نازل ترین قیمت همراه با گارانتی تعمیر و تعویض کالا میباشد . با توجه به آن که خانه ی برق اهداف بزرگی را برای آینده‌ی خود در نظر گرفته‌است، هر روزه در حال بهبود کیفیت خدمات خود و تیمش است.

( در این بازار ما یک باتری قلمی هستیم ولی برای شما نیروگاه برق میشویم )

برخی از کالا ها عبارتند از :
کلید های مینیاتوری ، کنتاکتور ها ، اینورتر ها ، کلیدهای حرارتی ،کلید های اتوماتیک ، بیمتال ها ، سیم و کابل ، خازن ها ، مقاومت ها ، کنترل فازوکنترل بارها ، ترمینال ها ، محافظ ها و...

- برای آن که بتوانید از قیمت و موجودی کالا ها و خدمات خانه ی برق مطلع شوید می‌توانید هم‌اکنون با ما تماس بگیرید .